VIDEO: BIC Biomarkerite Kommertsialiseerimise projekt

 

Vaadake videot, et saada lisateavet BIC Biomarkeri kommertsialiseerimise projekti kohta – miks see vajalik on, mis on BIC-i tööriist ja mis saab projektist edasi.

Personaliseeritud tervishoid on haiguste ravimisel ja ennetamisel üha olulisem. Meditsiiniliste otsuste kohandamiseks vastavalt iga patsiendi individuaalsetele vajadustele vajame biomarkeriteavet. Projekt BIC BRIDGE soovib aidata kaasa patsiendi jaoks isikupärasema meditsiini väljakutsele, ületades lõhe uurimistulemuste ja kommertstoodetele juurdepääsu vahel.

Selles videos räägivad Valérie Daussin Laurent ja Huram Konjen BIC-i biomarkerite kommertsialiseerimise projektist – miks see vajalik on, mis on BIC-i tööriist ja mis saab projektist edasi.

 

* BIC BRIDGE projekt põhineb BiC – Biomarkerite Kommertsialiseerimise projekti peamistel väljunditel ja tulemustel. Tänu tavapärasele projektile õnnestus BiC konsortsiumil toime tulla konkreetsete väljakutsetega, mis olid seotud biomarkerite väljatöötamise ja turustamisega. BIC BRIDGE aitab parandada mitte ainult esialgse projekti tulemusi, vaid sisaldab ka täiesti uusi tegevusi, mille eesmärk on suurendada tööriistade ulatust ja laiendada sihtrühmi ning suurendada kasutatavust, jätkusuutlikkust ja mõju läbi:

  • Kommertsialiseerimise ja regulatsioonide alaste nõuannete viimastes tootearendusetappides
  • Biomarkeri kommertsialiseerimisjuhendi praktiline ülesehituse
  • Hariva treening-tööriista
  • Suurenenud nähtavuse ja teadlikkuse.

Lisateavet biomarkerite turustamise kohta leiate projekti veebisaidilt: biomarker.nu