EIT Health

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut (EIT) on Euroopa Liidu asutus, mille Euroopa Liit asutas 2008. aastal, et tõhustada Euroopa innovatsioonisuutlikkust. Instituut on Euroopa Liidu ainulaadne algatus, mis soodustab innovatsiooni kogu Euroopas, lõimides ettevõtlust, haridust ja teadust, et leida lahendusi kiireloomulistele ülemaailmsetele probleemidele.

Toetatakse dünaamiliste pikaajaliste üleeuroopaliste partnerluste arendamist juhtivate ettevõtete, teaduslaborite ja -ettevõtete seas. Neid partnerlusi nimetatakse innovaatikakogukondadeks ja igaüks neist tegeleb lahenduste otsimisega konkreetsele ülemaailmsele probleemile, alates kliimamuutustest ja kestlikust energiast kuni tervislike eluviiside ja toiduni. EIT Health on üks EIT innovaatikakogukondadest ja ühtlasi parimate tervishoiuvaldkonna asutuste võrgustik Euroopas, mis toetab kõige paljutõotavamate iduettevõtete ja ärikontseptsioonide arendamist. Selle käigus kujundatakse ka ümber, kuidas paljusid vananemisest tingitud haigusi käsitletakse. 2019. aastal toetas EIT Health rohkem kui 50 mõõduka- ja tagasihoidliku uuendusvõimega piirkondadest pärit paljutõotavat iduettevõtet ja meeskonda ning pakkus neile võimalusi mentorlusele, koolitustele ja rahastusele, aga ka ligipääsu juhtivate tervishoiuvaldkonna tegijate ja innovaatorite tohutule võrgustikule.

-

-

-

Tartu Biotehnoloogia Park on EIT Healthi keskus Eestis

EIT Healthi keskusena on meie eesmärk kohalike tervishoiualaste uuenduste potentsiaali avaldumist kiirendada ning aidata headel ideedel muutuda töötavateks lahendusteks ja elujõulisteks ettevõteteks. Koostöö on teadus- ja arendustegevuses peamine ning oleme oma piirkonnas äritegevuse ja akadeemiliste ringkondade ühendamiseks ideaalsel positsioonil. Oleme uhkusega Eestis olulised tegijad kohalike talentide kaasamisel ja meeskondade leidmisel, kes arendavad ideid ja tehnoloogiaid, mis ühel päeval parandavad kõigi Euroopa elanike elusid.

-

Üleskutsed:

Hetkel on kandideerimiseks avatud järgmised programmid:
Rohkem infot EIT Health programmide kohta leiad:

-> on -> EIT Health kodulehelt
-> on -> InnoStarter kodulehelt

-

Ametlikud dokumendid

Call outline for the EIT Health Flagships 2024

Are you seeking funding, collaborators or support to bring your idea to life?

We are pleased to confirm that the call outline for the EIT Health Flagships 2024 is now available. This is the culmination of our shared desire to push the boundaries of what is possible in healthcare innovation, and we look forward to working with you on this.

The call outline document can be found here which details the application process, as well as the activities we shall be calling for.

The full call document for the flagships will open on Wednesday 10 January 2024.

Lisainfo:

EIT koduleht https://eit.europa.eu
EIT koduleht eesti keeles https://eit.europa.eu/et/in-your-language
EIT RIS koduleht: https://eit.europa.eu/our-activities/outreach/eit-regional-innovation-scheme-ris
EIT Health koduleht https://eithealth.eu/

Küsimuste korral olete oodatud pöörduma meie poole aadressil or