EIT Health

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut (EIT) on Euroopa Liidu asutus, mille Euroopa Liit asutas 2008. aastal, et tõhustada Euroopa innovatsioonisuutlikkust. Instituut on Euroopa Liidu ainulaadne algatus, mis soodustab innovatsiooni kogu Euroopas, lõimides ettevõtlust, haridust ja teadust, et leida lahendusi kiireloomulistele ülemaailmsetele probleemidele.

Toetatakse dünaamiliste pikaajaliste üleeuroopaliste partnerluste arendamist juhtivate ettevõtete, teaduslaborite ja -ettevõtete seas. Neid partnerlusi nimetatakse innovaatikakogukondadeks ja igaüks neist tegeleb lahenduste otsimisega konkreetsele ülemaailmsele probleemile, alates kliimamuutustest ja kestlikust energiast kuni tervislike eluviiside ja toiduni. EIT Health on üks EIT innovaatikakogukondadest ja ühtlasi parimate tervishoiuvaldkonna asutuste võrgustik Euroopas, mis toetab kõige paljutõotavamate iduettevõtete ja ärikontseptsioonide arendamist. Selle käigus kujundatakse ka ümber, kuidas paljusid vananemisest tingitud haigusi käsitletakse. 2019. aastal toetas EIT Health rohkem kui 50 mõõduka- ja tagasihoidliku uuendusvõimega piirkondadest pärit paljutõotavat iduettevõtet ja meeskonda ning pakkus neile võimalusi mentorlusele, koolitustele ja rahastusele, aga ka ligipääsu juhtivate tervishoiuvaldkonna tegijate ja innovaatorite tohutule võrgustikule.

-

-

-

Tartu Biotehnoloogia Park on EIT Healthi keskus Eestis

EIT Healthi keskusena on meie eesmärk kohalike tervishoiualaste uuenduste potentsiaali avaldumist kiirendada ning aidata headel ideedel muutuda töötavateks lahendusteks ja elujõulisteks ettevõteteks. Koostöö on teadus- ja arendustegevuses peamine ning oleme oma piirkonnas äritegevuse ja akadeemiliste ringkondade ühendamiseks ideaalsel positsioonil. Oleme uhkusega Eestis olulised tegijad kohalike talentide kaasamisel ja meeskondade leidmisel, kes arendavad ideid ja tehnoloogiaid, mis ühel päeval parandavad kõigi Euroopa elanike elusid.

-

Üleskutsed:

Hetkel on kandideerimiseks avatud järgmised programmid:
Rohkem infot EIT Health programmide kohta leiad:

-> on -> EIT Health kodulehelt
-> on -> InnoStarter kodulehelt

-

Ametlikud dokumendid

EIT Health Flagships 2024 ülevaade

Otsid oma ideede teostamiseks rahastust, koostööpartnereid või tuge?

Meil on hea meel teatada, et EIT Flagships 2024 ülevaade on nüüd avalik! Ühine soov nihutada tervisetehnoloogia innovatsiooni piire on jõudnud haripunkti ning me ootame sinuga koostöö tegemist!

Ülevaate leiad siit kus on kirjas avalduse esitamise nõuded.

Lõplik dokument avaldatakse kolmapäeval 10. jaanuaril 2024.

Lisainfo:

EIT koduleht https://eit.europa.eu
EIT koduleht eesti keeles https://eit.europa.eu/et/in-your-language
EIT RIS koduleht: https://eit.europa.eu/our-activities/outreach/eit-regional-innovation-scheme-ris
EIT Health koduleht https://eithealth.eu/

Küsimuste korral olete oodatud pöörduma meie poole aadressil or