Infrastruktuuriteenused – labori- ja büroopindade rent

Tartu Biotehnoloogia Park pakub klientidele kvaliteetseid, kaasaegselt renoveeritud ja biotehnoloogia- ning meditsiiniettevõtete vajadustele vastavaid ruume Tartus, aadressil Tiigi 61b. 2007. aasta juunis alustati Tiigi 61b hoonele juurdeehituse rajamist ning olemasolevale 1000 m2 lisandus kolmekorruseline juurdeehitus mahuga 1800m2, mis valmis 2008. a. juunis.
Loe lähemalt…

Tartu Biotechnology Cluster

Tartu Biotechnology Cluster on mõeldud eluteaduste ja biotehnoloogia valdkonna ettevõtetele Tartu linna, Lõuna-eesti ja Eesti tasandil.

Loe lähemalt…

Arendus- ja konsultatsiooniteenused

Tartu Biotehnoloogia Park pakub klientidele abi projektitaotluste koostamisel ja esitamisel, konsulatatsiooniteenuseid äriplaani koostamiseks, turu- ja riskianalüüsiks ja tehnoloogiasiirdeks. Aitame leida koostööpartnereid ja investoreid kasutades rahvusvahelist kontaktvõrgustikku. Korraldame valdkonnaspetsiifilisi seminare ja koolitusi.
Loe lähemalt…

Teenused välisettevõtetele Eestisse asumisel

Välisettevõtte Eestise asumisel aitame sobiva rendipinna leidmisel, dokumentatsiooni ja asjaajamise korraldamisel, töötajate ja uute koostööpartnerite leidmisel.
Loe lähemalt…

Virtuaalse kontori teenus

Tartu Biotehnoloogia Park pakub virtuaalse kontori teenust. Virtuaalse kontori idee on kogunud populaarsust nii Lääne-Euroopas kui ka Ameerika Ühendriikides, kus väärtustatakse kõrgelt ettevõtte reputatsiooni ja usaldusväärsust.
Loe lähemalt…