EIT Health

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut (EIT) on Euroopa Liidu asutus, mille Euroopa Liit asutas 2008. aastal, et tõhustada Euroopa innovatsioonisuutlikkust. Instituut on Euroopa Liidu ainulaadne algatus, mis soodustab innovatsiooni kogu Euroopas, lõimides ettevõtlust, haridust ja teadust, et leida lahendusi kiireloomulistele ülemaailmsetele probleemidele.

Toetatakse dünaamiliste pikaajaliste üleeuroopaliste partnerluste arendamist juhtivate ettevõtete, teaduslaborite ja -ettevõtete seas. Neid partnerlusi nimetatakse innovaatikakogukondadeks ja igaüks neist tegeleb lahenduste otsimisega konkreetsele ülemaailmsele probleemile, alates kliimamuutustest ja kestlikust energiast kuni tervislike eluviiside ja toiduni.

EIT Health on üks EIT innovaatikakogukondadest ja ühtlasi parimate tervishoiuvaldkonna asutuste võrgustik Euroopas, mis toetab kõige paljutõotavamate iduettevõtete ja ärikontseptsioonide arendamist. Selle käigus kujundatakse ka ümber, kuidas paljusid vananemisest tingitud haigusi käsitletakse. 2019. aastal toetas EIT Health rohkem kui 50 mõõduka- ja tagasihoidliku uuendusvõimega piirkondadest pärit paljutõotavat iduettevõtet ja meeskonda ning pakkus neile võimalusi mentorlusele, koolitustele ja rahastusele, aga ka ligipääsu juhtivate tervishoiuvaldkonna tegijate ja innovaatorite tohutule võrgustikule.

Tartu Biotehnoloogia Park on EIT Healthi keskus Eestis

EIT Healthi keskusena on meie eesmärk kohalike tervishoiualaste uuenduste potentsiaali avaldumist kiirendada ning aidata headel ideedel muutuda töötavateks lahendusteks ja elujõulisteks ettevõteteks. Koostöö on teadus- ja arendustegevuses peamine ning oleme oma piirkonnas äritegevuse ja akadeemiliste ringkondade ühendamiseks ideaalsel positsioonil. Oleme uhkusega Eestis olulised tegijad kohalike talentide kaasamisel ja meeskondade leidmisel, kes arendavad ideid ja tehnoloogiaid, mis ühel päeval parandavad kõigi Euroopa elanike elusid.

Üleskutsed:

Hetkel on kandideerimiseks avatud järgmised programmid:

The EIT Health Investor Network

Selle programmi eesmärk on ühendada Euroopa tervisele suunatud investorid ja paljulubavad idufirmad piiriülese rahastamise ja kaasinvesteeringute kaudu.
Leia rohkem infot programmi kohta SIIT
Kandideerimine on alaliselt avatud

Patient Innovation Bootcamp:

See Bootcamp toetab uuenduslike lahenduste väljatöötamist ja käivitamist, mille on loonud terviseseisundist otseselt mõjutatud inimesed, näiteks patsiendid ja mitteametlikud hooldajad. Bootcamp koosneb kahenädalasest juhendamisest ja kohapealsest koolitusest.
Leia rohkem infot programmi kohta SIIT
Kandideerimise tähtaeg on 15. juuni 2021

MedTech Bootcamp

See Bootcamp pakub Euroopa varases faasis alustavatele meeskondadele sihipärast tuge ja sobitamist meditsiinitehnoloogia valdkonna ideedega. Viie nädala pikkune koolitusprogramm Euroopa idufirmadele, et luua oskusi idufirmade käivitamise varases staadiumis.
Leia rohkem infot programmi kohta SIIT
Kandideerimise tähtaeg on 15. juuni 2021

Innovation and Impact Bootcamp

Seda bootcampi tunnustatakse praktilise fookuse ja kohandatud lähenemisviisi eest ning see on edasi aidanud palju edukaid startuppe! Kui soovite oma tootele väärtust lisada ja oma toodet turule sobivaks muuta, sobib see bootcamp teile suurepäraselt.
Rohkem infot peagi saadaval!
Kandideerimise tähtaeg on 15. juuni 2021

Rohkem infot EIT Health programmide kohta leiad:
-> EIT Health kodulehelt
-> InnoStarter kodulehelt

Ametlikud dokumendid

Accelerator Catalogue 2021 koos täpsemate programmide tähtaegade, kirjelduste ja kandideerimisnõuetega leiad SIIT.

Lisainfo:

Küsimuste korral olete oodatud pöörduma meie poole aadressil või