Eesti Inimesegeneetika Ühingu aastakonverentsil 19.-20. novembril Haapsalus on uudsena kavas startup-ettevõtete sessioon

Eesti Inimesegeneetika Ühingu aastakonverentsil 19.-20. novembril Haapsalus on uudsena kavas startup-ettevõtete sessioon!

Uudisena plaanitakse programmis startup-ettevõtete sessiooni eesmärgiga tutvustada laiemalt oma ideid ja tegevust tervisevaldkonna, geneetika, geneetiliste ja molekulaardiagnostiliste uuringutega seotud uute toodete ning teenuste turuletoomisel. Saabunud sooviavalduste alusel valib ühingu juhatus viis kuni kuus ettevõtet, millised saavad igaüks 10 minuti jooksul suulises ettekandes võimaluse ettevõtet tutvustada. Startuppide sessioonil osalemiseks ootame lühikest motivatsioonikirja ühingu aadressil .
Avalduse esitamise tähtaeg on 10. oktoober.
Tagasiside osalemisvõimaluse kohta edastatakse 15. oktoobril.

Ühingupoolselt on eeldus ettevõttest vähemalt ühe esindaja registreerumine üldistel tingimustel.

Registreerumiseks klikake SIIA

COVID-19 viiruse tõttu jälgime ka meie tähelepanelikult nii haigestumust kui meile etteseatud reegleid. Sestap otsustas ühingu juhatus, et kuulutame konverentsile eelregistreerumise välja, kuid arveid konverentsil osalemise eest hakkame saatma alles peale 16. oktoobrit – nii saame konverentsi korraldusega edasi minna, kuid samas oleme valmis ka vajadusel, meist mittetulenevail põhjusil, konverentsi edasi lükkama.

Nii Tartust kui Tallinnast on osalejaile bussitransport Haapsallu ja tagasi. Haapsalus on eelbroneeritud hotellid Baltic Hotel Promenaadi, Spa hotell Laine, Kongo Hotell ja Päeva Villa.

Eesti Inimesegeneetika Ühing koondab geneetika, genoomika, geenitehnoloogia ja nende siduserialade teadlasi, eksperte, ettevõtjaid, meedikuid, tudengeid jne. Iga-aastane ühingu konverents on selle kogukonna kõige olulisem teadusfoorum Eestis. Konverentsi aastatepikkune edu on tinginud selle laiapõhjaline kaasav programm ja eestikeelne formaat. Teretulnud on kõik, kel on geneetika valdkonnaga ametialane kokkupuude või lihtsalt huvi geneetika vastu.