KUTSE: kandideeri EASi ärimentorprogrammi mentiiks

Peagi alustab EASi Ärimentorprogramm uut aastaringi. Innukad alustajad kohtuvad kogenud juhtidega, läbiproovitud teed ristuvad uute, veel avastamata radadega. Ootame just Sind kandideerima programmi mentiiks.

Mentiina saad pühenduda nii oma äri kasvatamisele kui ka enda arendamisele ettevõtjana. Kandideerima on teretulnud alustavad ettevõtjad, kes on tegutsenud soovitavalt 1-3 aastat ning huvitatud oma ettevõtte jätkuvast arengust. Programm võimaldab laiendada kontaktvõrgustikku ning pakub hindamatu võimaluse saada aasta jooksul nõu ja tuge teistelt ettevõtjatelt.

Ärimentorprogramm on alustavatele ettevõtjatele mõeldud aastane arenguprogramm ning kandideerida saab kuni 24. oktoobrini.

„Ei ole paremat võimalust olla terve aasta vältel ühenduses tippjuhtidest ja oma ala parimatest praktikutest koosneva seltskonnaga. EAS pakub mulle mentori näol inimese, kes mõtleb nagu minu enda ettevõtte osanik ja aitab välja töötada parimaid võimalikke arenguks vajalikke lahendusi. Kinnitan, et see peab 100% paika!“ ütleb 2014.a. mentii Erki Roosimägi, Emma and Theo OÜ juhataja.

Kandideeri ja loe lisainfot EASi Ärimentorprogrammi kohta siit: http://www.eas.ee/mentorlus