EIT Food ettevõtlusprogrammide taotlusvoorud nüüd avatud!

Ettevõtjad ja teadlased, peame teid meie EIT Food ettevõtlusprogrammide potentsiaalikateks kandidaatideks!

Liitu meie ettevõtlusprogrammidega, et suurendada oma võimalusi saada maailma muutjaks!

EIT Food on maailma suurim ja dünaamiliseim toiduinnovatsiooni kogukond, mida toetab Euroopa Liidu asutatud Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut (EIT).

Meie põllumajandus-toiduainetootmise kogukond ühendab tuhandeid idufirmasid rohkem kui 200 juhtiva korporatsiooni, ülikooli, teaduskeskuse ja investoriga.

Käivita, kiirenda või kasvata oma põllumajandus-toiduainetootmise ettevõtet – toetame iga su sammu oma kolme praktilise tasuta programmiga. Vaata lähemalt siit: EIT Food Entrepreneurship Flagship Programmes Presentation (1) 

Alates turupotentsiaali uurimisest [Seedbed Incubator] äri kiirendamisest ja tehnilisest valideerimisest [EIT Food Accelerator Network] ettevõtte uutele turgudele laiendamiseni [RisingFoodStars].

EIT Food Seedbed Inkubaator  on kuuekuuline programm ettevõtlikele teadus- ja insenerimeeskondadele. Programm pakub omakapitalivaba rahastamist ja kohandatud tuge, et lahendada teaduse abil toidusüsteemi väljakutseid ning leida neile ka majanduslikult tasuv ärimudel.

Info programmi kohta

 

 

 

EIT Food Accelerator Network on neljakuuline programm, mis pakub omakapitalivabu toetusi ja investeeringuid pilootvalmis idufirmadele. Programm on kohandatud põllumajanduse ja toidutööstuse alustavatele ettevõtetele, kellel on kinnitatud toote prototüüp ja kes soovivad laiendada oma seemne- või A-seeria investeerimisringi.

Info programmi kohta

 

 

 

 

EIT Food RisingFoodStars on kolmeaastane programm, mis pakub laiendustuge ja võrgustumistuge suure mõjuga põllumajandus- ja toiduainetööstuse ettevõtetega, kes juba teenivad järjepidevat tulu ja on koduturul juba edukad.

Info programmi kohta 

 

 

 

 

 

KANDIDEERI NÜÜD: https://entrepreneurship.eitfood.eu/

Kandideerimine on avatud 26. jaanuarist 26. märtsini 2023

Programmide ühised kasutegurid:

  • Tee koostööd ühe või mitme EIT Food suure äripartneriga nagu Pepsico, Bayer ja Danone.
  • Saa priviligeeritud ligipääs enam kui 1,2 miljoni euro suurusele omafinantseeringuvabade toetuste fondile, millega toetatakse programmispetsiifilisi tegevusi nagu näiteks ärikohtumiste reisikulud, esitluste ja tootearenduste kulud.
  • Valitud kandidaadid ja vilistlased saavad ligipääsu EIT Food mõjufondile ja investorite kogukonnale
  • Ligipääs taristule (nagu laborid, tootmisliinid, testpõllud), mentorlusele ja töötubadele.
  • Suurenda oma nähtavust ja kokkupuudet võtmeisikutega peamistel põllumajandus-toiduainetootmise konverentsidel ning saa kohandatud PR ja meediatuge.

Registreeru nüüd ja uuri välja, milline programm on sinu põllumajandus-toiduainetootmise ettevõttele kõige sobilikum!

Taotluse täitmiseks ja esitamiseks on vaja läbida vaid kolm sammu:

KANDIDEERI NÜÜD: https://entrepreneurship.eitfood.eu/