Baltic Blue Biotechnology Alliance ideede taotlusvoor on viimast korda avatud! UUS tähtaeg 15. märts 2018.a.

 

 

22 suurepärast ideed on juba osa Baltic Blue Biotechnology Alliance-st … kas sinu idee võiks olla järgmine?

Kasuta võimalust, #BalticBlueBioAlliance eksperdid aitavad Sinu sinise bioehnoloogia idee viia järgmisele tasandile!

Läänemere piirkonna juhtivad mere ja biotehnoloogia asutused on ühinenud ja avavad sulle oma uksed: laborid, rajatised, teadmised, ressursid, materjalid ja vahendid ning ekspertiisi – see kõik on Sinu käeulatuses. Abi saab alates idee arendamisest (tooraine, laboriuuringud, pilootkatsed), lepingutega seotud ja finantsalastest nõuannetest kuni toote või teenuse turunduseni. Koos teeme kindlaks just Sinu konkreetsed vajadused oma toote või teenuse väärtusahela loomiseks ning aitame leida selle elluviimiseks õiged partnerid.

Ole Sa kas start-up või VKE, suurettevõte, teadusgrupp või hoopis tudeng, kellel on idee mere bioressurssidel põhineva uudse toote või teenuse arendamiseks, kasuta kindlasti seda võimalust saada parimat tuge oma ala ekspertidelt! Kanditeeri tasuta mentorlusprogrammi. Pühendunud mentorid töötavad üks-ühele just Sinuga ja aitavad Sul saada kasu programmi partnerite teadmistest ja kogemustest..

Oled huvitatud? Esita oma idee 15. märtsiks 2018.a. Kõige säravamad ning potentsiaalsemad kandidaadid kutsutakse oma ideed pitch’ima rahvusvahelisele ekspertpaneelile meie kontaktkohtumise üritusel 10. aprillil Kopenhaagenis. Nii, et broneeri see aeg juba ka oma kalendris!

Baltic Blue Biotechnology Alliance

Lisainfo:
Mariann Nõlvak
e-mail:
Tel. 7 383 053
Mob. 52 12 848