UUS tähtaeg!!! Baltic Blue Biotechnology Alliance esimene voor on avatud!

Call Deadline Extended
Esimene Baltic Blue Biotechnology Alliance ideede taotlusvoor on avatud!

Saa osa #BalticBlueBioAlliance toetusest – meie eksperdid aitavad sul sinu sinise biotehnoloogia idee viia järgmisele tasandile!

Läänemere piirkonna juhtivad mere ja biotehnoloogia asutused on ühinenud ja avavad sulle oma uksed: laborid, teadmised, ressursid, materjalid ja vahendid, ekspertiis ning rajatised – see kõik on teie käsutuses. Meilt saab abi alates idee teaduslikust ja tehnilisest arendamisest, lepingutega seotud ja finantsalastest nõuannetest kuni toote või teenuse turunduseni. Teeme koos kindlaks just sinu konkreetsed vajadused oma toote või teenuse väärtusahela loomiseks ning aitame leida selle elluviimiseks õiged partnerid.
Ole sa kas start-up või VKE, suurettevõte, teadusgrupp või hoopis tudeng, kellel on idee uudse mere bioressurssidel põhineva toote või teenuse arendamiseks, ära jäta kasutamata seda võimalust saada parimat tuge oma ala ekspertidelt!
Nüüd on juba sinu teha, et saada meie abiga Euroopa Liidult toetust oma idee edasi arendamiseks. Uutele valitud partneritele on  projekti eelarvest reserveeritud üle 142 000 €.
Tekkis huvi? Esita oma idee meile 16. septembriks 2016.a. Kõige säravamad ning potentsiaalsemad kandidaadid kutsutakse oma ideed pitch‘ima rahvusvahelisele ekspertpaneelile meie kontaktkohtumise üritusel  26-27. oktoobril 2016.a. Helsingis. Nii, et pane see kuupäev juba heaga oma kalendrisse kirja!
  • Taotlusvooru tingimustega saab lähemalt tutvuda siin
ibsr_p2_project-logo_1l_cmyk_tpl
Lisainfo:
Mariann Nõlvak
Tel. 7 383 053