Avatud on uus konkurss – EIT Health RIS Innovation Call 2021

  • EIT Health korraldab juba kolmandat aastat järjest RIS Innovation Call konkurssi, mille eesmärk on toetada paljutõotavaid ja innovatiivseid tervishoiuprojekte.
  • RIS Innovation Calli kaudu sai rahastust ka Eesti ettevõte DocuMental, 2019. ja 2020. aastal on programmi raames panustatud 30 Euroopa tervishoiuinnovaatori arengusse kokku 3 miljonit eurot.

EIT Healthi iga-aastase RIS Innovation Call konkursi eesmärk on toetada arenevate Kesk-, Ida- ja Lõuna-Euroopa piirkondade tervishoiuvaldkonna innovaatoreid, sealhulgas ka lootustandvaid Eesti iduettevõtteid. Konkursi tulemusena saab iga väljavalitud projekt oma uuendusliku lahenduse arendamiseks rahastust, nõustamist ning kontaktiloomise võimalusi Euroopa tervishoiu tipptegijatega.

EIT Health RIS Innovation Calli eesmärk on rahastada kohalike akadeemiliste institutsioonide ning uuringurühmade kvaliteetseid, suutlikke ning tasakaalustatud projekte. Projekte arendatakse koostöös EIT Healthi keskustega – kohalike organisatsioonidega, kes toetavad piirkondlike ökosüsteemide arenemist.

Taotluste vastuvõtt kuni 15. novembrini 2020 läbi Optimy platvormi

Lisateave, konkursikutse  ja täiendatavad dokumendid on leitavad EIT Health RIS Innovation Call 2021 veebisaidil: https://eithealth.eu/opportunity/eit-health-ris-innovation-call-2021/

Kõik konkursiga seotud küsimused palume esitada EIT Health Innostars kesksele meiliaadressile: