27.jaanuar 2015 koolitus: E-kaubanduse esimesed sammud

Marketingi Instituut koostöös EASiga korraldab koolituse E-kaubanduse esimesed sammud. Koolitust rahastab Euroopa Sotsiaalfond. Koolituse eesmärk on tutvustada ettevõtjatele e-kaubanduse algtõdesid ja võimalusi. Koolitusel osalejate arv on piiratud.

Koolitus annab vastused küsimustele
  • Mis on e-kaubandus?
  • Millised on esimesed sammud e-kaubandusega alustamiseks?
  • Millised on e-kaubandusele esitatavad nõuded?
  • Millised on e-kaubanduse plussid ja miinused?
  • Praktiline näide e-poe rakendamisest.

Vaata päevakava siit.

Koolituse sihtgrupp

Ekspordiga tegelevate ja eksporti plaanivate ettevõtete esindajad. Koolitusel osalemise piirangud.

Koolitajad

Henrik Aavik ja Martin Kõiva

Henrik Aavik, E-Kaubanduse Liidu juhatuse aseesimees, Veebipartner OÜ juht. Henrik on üks oma ala tippasjatundjatest, kes on moodsate veebitehnoloogiate teemadel koolitanud nii ettevõtjaid kui kõrgkoolitudengeid. Ta on nõustanud ka mitmeid suurfirmasid nagu näiteks Baltika. Henrik on tegelenud suhtekorralduse ja reklaamiga alates aastast 1996, alustades juba siis internetilahenduste pakkumist klientidele. Täna on tema prioriteetseteks valdkondadeks veebiturundus, sotsiaalsed võrgustikud ning mobiilsed turunduslahendused.

Praktilise kogemuse näiteid jagab Martin Kõiva, kes on Cherry Eesti tegevjuht ja E-Kaubanduse Liidu juhatuse liige. Cherry on edulugu Eestis kui Lätis. Martin jagab koolitusel kogemusi, kuidas ja mida peaks arvestama, et edukaks e-poeks kujuneda.

Koolituste toimumise ajad
Koolituste hind

Koollitusel osalemise tasu on 20 € + km. Hind sisaldab koolitusmaterjale koolituskeskkonnas, kohvipause ja lõunat. Koolitust rahastab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.