Töötuba: Kuidas toetada startupide ja sekkumiste elukaart vaimse tervise valdkonnas?, 15. detsembril kell 9:45-12:00

Aeg: Reede, 15. detsember kell 09:45 – 12:00
Koht: Workland Vabaduse • Pärnu maantee 12, 10148 Tallinn, Harju maakond

Oleme eelnevates töötubades käsitlenud innovatsiooni rolli vaimse tervise valdkonnas ning arutlenud erinevate kitsaskohtade üle, mis valdkonnaüleselt või spetsiifilisemalt startupidel arengut takistavad. Kutsume tugiorganisatsioone ja spetsialiste arutlema, kuidas saada üle takistustest ja leida paremaid võimalusi startupide toetamiseks ja lahenduste rakendamiseks. Kas selleks on vaja muudatusi riigi poolt, millised organisatsioonid saavad antud teekonnal olevaid takistusi vähendada või nende ületamist toetada ja milline roll on inkubatsiooniprogrammidel?

Töötoa eesmärk on valdkonna osapooltega kogukonnana koos toetuse pakkumise osas ühiselt töötada, et areng valdkonnas jõuaks järgi vaimse tervise probleemide kasvule.
Töötuba toimub 15. detsembri hommikul Tallinnas, koostöötamiskeskuse Workland Vabaduse ruumides.

Ootame osalema nii startupe, projektide/sekkumiste eestvedajaid, tugiorganisatsioone kui ka tervishoiu esindajaid ja vaimse tervise abi/teenuste pakkujaid.

Ajakava täpsustamisel
9:45 Kogunemine
10:00 Sissejuhatus
10:10 Valdkonna osapoolte ettekanded
Health Founders
Regionaalhaigla
TBA
11:00 Paneeldiskussioon ja ühine arutelu
12:00 Ürituse lõpp

Üritus toimub eesti keeles ja osalemine on tasuta, kuid nõuab teemade arutelus osalemiseks seotust valdkonnaga ja vajalik on eelnev registreerimine.

REGISTREERU

Üritust korraldab Tartu Biotehnoloogia Park EIT Health poolt toetatud Capacity Building projekti raames. Küsimuste korral palume võtta ühendust või telefoni teel +3725223834.