23. septembril toimub Morning Health Talks digitaalne kohvihommik

23. septembril toimub  Tartu Biotehnoloogia Pargi EIT Health programmi raames korraldatud Morning Health Talks digitaalne kohvihommik, mille eesmärk on inspireerida, vahendada olulisi, aktuaalseid ja innovaatilisi tervisevaldkonna uudiseid, ideid ja praktikaid ning tuua kokku Eesti tervisevaldkonna ökosüsteemi olulised mõjutajad ja tugevdada nendevahelist kommunikatsiooni.

Morning Health Talks Tartu kava:
Aeg: 23/09/2020; kell 10:00-12:00
/ Toimub digitaalsena /

10:00 – Ettekanne EIT Healthist / Monika Toth, EIT Health InnoStars RIS programmi juht
10:15 – Q&A
10:20 – „Kuidas sünnib innovatsioon ja mismoodi innovatsioonivõimalusi ära tunda?“ / Taavi Annus, Sotsiaalministeerium, Nutika arengu toetamise osakonna nõunik
10:50 – Q&A
11:00 – “Avalikkuse ootused ja pakutav tegelikkus – kas inimesed ikka teavad, millist infot nad vajavad?”/ Simmo Saar, Terviseameti kommunikatsioonijuht
11:20 – Q&A
11:30 – Järgneb arutelu osalejatega – võimalus tõstata tekkinud küsimusi, ideid ja muljeid.

Moderaator  – Jaanus Pikani /Tartu Biotehnoloogia Park juhatuse liige, MTÜ ScanBalt esimees

Morning Health Talks toimub digitaalsena ja üritusele pääseb kutse alusel. Kui te pole kutset saanud, kuid tahaksite osaleda, saatke palun email aadressile koos enda lühitutvustuse ja lühikese kirjeldusega, miks te üritusest huvitute ja kuidas te sellesse panustaksite.

***********************

Tartu Biotehnoloogia Park on ettevõttemille missioon on aidata kaasa Tartu ja kogu Eesti bio-ja tervisetehnoloogia valdkondade innovatsiooni arengule ja siinse biotehnoloogia alase ettevõtluse edendamisele. TBP osaleb koostöö arendamise eesmärgil paljudes Euroopa Liidu ning Eesti riigi poolt finantseeritavates programmides ja projektides, millest üks on EIT Health regionaalarenguprojekt. Tartu Biotehnoloogia Park on EIT Healthi keskus Eestis ning sellena on meie eesmärk kohalike tervishoiualaste uuenduste potentsiaali avaldumist kiirendada ning aidata headel ideedel muutuda töötavateks lahendusteks ja elujõulisteks ettevõteteks.

 

EIT Health on üks Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi innovaatikakogukondadest ja ühtlasi parimate tervishoiuvaldkonna ettevõtete võrgustik Euroopas, mis toetab kõrge potentsiaaliga iduettevõtete ja ärikontseptsioonide arendamist. 2019. aastal toetas EIT Health rohkem kui 50 mõõduka- ja tagasihoidliku uuendusvõimega piirkondadest pärit potentsiaalikat iduettevõtet ja meeskonda ning pakkus neile võimalusi mentorlusele, koolitustele ja rahastusele, aga ka ligipääsu juhtivate tervishoiuvaldkonna tegijate ja innovaatorite suurele võrgustikule.