Webinar: Tervishoiuteenuste disain ning uued suunad apteekides

Webinari esinejad:

  • Maarja Mõtus, kes tutvustab tervishoiuteenuste disaini eripärasid.Maarja Mõtus on disainer, kes on spetsialiseerunud kasutajasõbralikkuse uurimisele ja teenuste disainile. Ta osutab igapäevaselt oma teenuseid ettevõtetes HealthIN ja Trinidad Consulting. Antud teemal on ta viinud läbi uurimuse oma TTÜ magistritöö raames.
  • Ester Eomois, kes kõneleb uutest suundadest apteekides ning startupide võimalustest koostööks apteekidega. Ester Eomois on 15 aastat töötanud ravimivaldkonna turunduses ja tootearenduses ning käivitanud ning brändinud Eestis 3 apteekide ketti.

Kuidas veebiseminarist osa võtta?

Webinari läbiviimiseks kasutatakse platvormi GoToWebinar (http://www.gotomeeting.com/fec/webinar). Seminarist saab osa võtta nii oma arvutist, kui kogunedes seminari korraldamisega seotud partnerite juurde – Tartu Biotehnoloogia Parki kus on organiseeritud ruum veebiseminari läbiviimiseks.

Osalemine on Tartu Biotehnoloogia Pargi klientettevõtetele tasuta, webinaridel korduvalt osalenutele 5 eurot + KM ning uutele huvilistele 10 eurot + KM.

Oma osavõtusoovist palume teatada Piia Vettik-Leemetile Tartu Biotehnoloogia Pargist (ka siis kui soovitakse osa võtta oma arvutist – teile saadetakse ligipääsujuhend) e-posti aadressil .

Registreerumise tähtaeg on hiljemalt 5. veebruaril 2014.

Aktiivsele osavõtule lootes,

Piia Vettik-Leemet
Tartu Biotehnoloogia Park
BioMed Ettevõtlusinkubaator
E-post: