Teine Baltic Blue Biotechnology Alliance ideede taotlusvoor on avatud!

sub-alliance-cta-mentoring-1300x570

Kasuta võimalust. #BalticBlueBioAlliance eksperdid aitavad sinu sinise biotehnoloogia idee viia järgmisele tasandile!

Läänemere piirkonna juhtivad mere ja biotehnoloogia asutused on ühinenud ja avavad sulle oma uksed: laborid, rajatised, teadmised, ressursid, materjalid ja vahendid ning ekspertiisi – see kõik on teie käeulatuses. Abi saab alates idee arendamisest, lepingutega seotud ja finantsalastest nõuannetest kuni toote või teenuse turunduseni. Koos teeme kindlaks just sinu konkreetsed vajadused oma toote või teenuse väärtusahela loomiseks ning aitame leida selle elluviimiseks õiged partnerid.

Ole sa kas start-up või VKE, suurettevõte, teadusgrupp või hoopis tudeng, kellel on idee mere bioressurssidel põhineva uudse toote või teenuse arendamiseks, kasuta kindlasti seda võimalust saada parimat tuge oma ala ekspertidelt! Võta viimast tasuta mentorlusprogrammist. Pühendunud mentor-instituut töötab üks-ühele just sinuga ja aitab sul saada kasu programmi partnerite ekspertiisist.

Oled huvitatud? Esita oma idee 3. märtsiks 2017.a. Kõige säravamad ning potentsiaalsemad kandidaadid kutsutakse oma ideed pitch’ima rahvusvahelisele ekspertpaneelile meie kontaktkohtumise üritusel 4. aprillil 2017. aastal Göteborgis, Rootsis. Nii, et pane see kuupäev juba heaga oma kalendrisse kirja!

• Taotluse vorm asub siin Täidetud vorm saada 3. märtsiks 2017 aadressile:

Rohkem infot: siin

ibsr_p2_project-logo_1l_cmyk_tpl

Lisainfo:
Mariann Nõlvak
e-mail:
Tel. 7 383 053