Tehnoloogiasiirde parendamise ja finantseerimise seminar

Seminarile on lubanud tulla oma teadmisi ning valdkondlikke kogemusi jagama Seppo Mäkinen, kes omab üle 25 aasta pikkust juhtimiskogemust biotehnoloogia ja tervishoiu sektoris. Oma karjääri vältel on ta kuulunud rohkem kui kolmekümne eluteadusvaldkonna ettevõtte juhatusse, kaasa arvatud rahvusvahelised ettevõtted nagu Wallac/Perkin Elmer, Kone Instruments/Thermo Instruments, Pharming NV, Exiqon, Egalet ja teised.

Lisaks on seminari raames võimalik tutvuda ETTBio projektis osalevate partnerregioonide kogemusega tehnoloogiasiirde parandamisel (rohkem infot projekti veebilehelt www.ettbio.eu)

Seminarist osavõtmiseks palume huvilistel registreeruda soovitavalt 4. märtsiks e-posti aadressil , et meil oleks võimalik hinnata kohale tulevate osavõtjate hulka. Registreerumisel palume võimalusel märkida ka organisatsiooni/ettevõtte, kellega seotud ollakse. Kindlasti soovitame kirja panna ja edastada erinevaid küsimusi teid huvitavatel tehnoloogiasiirde ja finantseerimisega seonduvatel teemadel, mis võimaldaks võtmeesinejatel koolituseks paremini valmistuda ning pakkuda osalejatele just seda, mida oodatakse.
Kuna ruumis suurusest tulenevalt on kohtade arv piiratud, siis palume registreeruda aegsasti! Võimalusel palume antud seminari kohta infot levitada ka potentsiaalsete huviliste seas.

Kohtumiseni,

Piia Vettik-Leemet
Tartu Biotehnoloogia Park
BioMed Ettevõtlusinkubaator

Telefon: +372 5160947