Seminar tehnoloogiasiirde parandamisest 11.juunil

ettbio logo

Kolmapäeval, 11. juunil 2014 algusega 10:00 toimub Tartu Biotehnoloogia Pargi III korruse seminariruumis INTERREG IVC projekti „Effective Technology Transfer in Biotechnology“ raames seminar, mis on suunatud eluteaduste valdkonna ettevõtetele ja nende töötajatele, teadus-arendusasutuste töötajatele, valdkonnaga seotud avaliku sektori esindajatele, üliõpilastele jt. huvilistele. Seminari korraldab Tartu Linnavalitsus koostöös Tartu Biotehnoloogia Pargiga.

Seminar koosneb 4 erinevast teemast, mis keskenduvad tehnoloogiasiirde parandamisele ja finantseerimisele. Kuidas muuta akadeemilised tulemused huvitavamaks investoritele? Seminaril tuuakse näiteid 3 eduka ettevõtte kohta, mis on välja kasvanud Lundi Ülikoolist. Lisaks tuleb arutlemisele küsimus patentide olulisuse üle ning tuuakse näiteid, millised on parimad viisid patenditaotluse esitamiseks. Viimase teemana käsitletakse teemat kuidas siseneda oma ideede ja ettevõttega välisturgudele.

Eskil Soderling(1)Seminarile on lubanud tulla oma teadmisi ning valdkondlikke kogemusi jagama Eskil Söderlind, kes omab üle 25 aasta pikkust kogemust biotehnoloogia ja tervishoiu sektoris. Oma karjääri vältel on ta aidanud alustada rohkem kui 10 erinevat ettevõttet ning omab kogemust ettevõtte ja investeerimise juhina. Ta on publitseerinud mitmeid teaduslikke artikleid ning olnud tegev leiutajana mitmele majanduslikult edukale patendile. Eskil omab laia kogemustepagasit ning oskab aidata äriideede analüüsimisel ja struktureerimisel.

Lisaks on seminari raames võimalik tutvuda ETTBio projektis osalevate partnerregioonide kogemusega tehnoloogiasiirde parandamisel (rohkem infot projekti veebilehelt www.ettbio.eu)

Seminarist osavõtmiseks palume huvilistel registreeruda soovitavalt 10. juuniks e-posti aadressil , et meil oleks võimalik hinnata kohale tulevate osavõtjate hulka. Registreerumisel palume võimalusel märkida ka organisatsiooni/ettevõtte, kellega seotud ollakse. Kindlasti soovitame kirja panna ja edastada erinevaid küsimusi teid huvitavatel tehnoloogiasiirde ja finantseerimisega seonduvatel teemadel, mis võimaldaks võtmeesinejatel koolituseks paremini valmistuda ning pakkuda osalejatele just seda, mida oodatakse.

Kuna ruumis suurusest tulenevalt on kohtade arv piiratud, siis palume registreeruda aegsasti! Võimalusel palume antud seminari kohta infot levitada ka potentsiaalsete huviliste seas.

Aktiivsele osavõtule lootes,

Piia Vettik-Leemet
Tartu Biotehnoloogia Park
BioMed Ettevõtlusinkubaator

E-mail:
Koduleht: www.biopark.ee
GSM: +372 5160947
Skype: piialee
Tartu Biotehnoloogia Park
Tiigi 61B, 50410, Tartu