Töötuba: Startupide ja sekkumiste elukaar vaimse tervise valdkonnas, 7. detsembril kell 12:30-15:00

Aeg: Neljapäev, 7. detsember kell 12:30 – 15:00
Koht: Workland Maakri 19 • Maakri 19, 10145 Tallinn, Harju maakond

Sel korral kutsume vaimse tervise valdkonna spetsialiste osalema töötoas, et rääkida startupide elukaarest ja harutada lahti sekkumiste/projektide rakendamise teekond. Tahame koos saada aru, millised on peamised komistuskohad ja kuidas erineb startupi teekond vaimses tervises võrreldes teiste valdkondadega. Proovime ühiselt arutledes mõista, kuidas saavad startupid ümbritseva keskkonnaga (nii regulatsioonide, erinevate asutuste koostöö osas) vastavates arenguetappides paremini toime tulla.

Töötoa eesmärk on toetada valdkonna osapooli kogukonnana, selleks, et saaksime kogemusi jagada ja ümbritseva keskkonna ning lahenduste arendamise osas ühiselt töötada, et jõuda edukate praktikateni. Töötuba toimub 7. detsembri pärastlõunal Tallinnas, koostöötamiskeskuse Workland Maakri 19 ruumides.

Ootame osalema nii startupe, projektide/sekkumiste eestvedajaid, tugiorganisatsioone kui ka tervishoiu esindajaid ja vaimse tervise abi/teenuste pakkujaid.

Ajakava täpsustamisel
12:30 Kogunemine
12:45 Sissejuhatus
12:55 Valdkonna osapoolte ettekanded
Marko Rillo – Helge Kool
TBA
Kristin Kuusk – Tervisekassa
14:10 Paneeldiskussioon
15:00 Ürituse lõpp

Üritus toimub eesti keeles ja osalemine on tasuta, kuid nõuab teemade arutelus osalemiseks seotust valdkonnaga ja vajalik on eelnev registreerimine.

REGISTREERU

 

Üritust korraldab Tartu Biotehnoloogia Park EIT Health poolt toetatud Capacity Building projekti raames. Küsimuste korral palume võtta ühendust või telefoni teel +3725223834.