Tartu Ettevõtlusnädala raames toimub ringsete ärimudelite töötuba

Tartu Biotehnoloogia Park, EIT Food keskus Eestis kutsub koos partneritega kõiki huvilisi osalema Tartu Ettevõtlusnädala raames toimuval Ringsete ärimudelite teemalises töötoas 5. oktoobril, kus on võimalik kuulda kogemuslugusid roheettevõtete loomisest ja õppida ringmajanduse rakendamise tehnikaid oma (loodavas) ettevõttes.
Üritus on kõigile tasuta!


Kuupäev: 5. oktoober 2022
Kellaaeg: 12:30-16:00
Asukoht: SPARK Demo keskus (Narva mnt 3, Tartu) / Zoom
Ürituse keel: eesti keel
Registreerimine
: https://bit.ly/3Lxvfin


Ürituse kirjeldus:

Töötoas õpivad osalejad ära tundma, kus on äri ringmajanduses. RingMAJANDUS eeldab, et ettevõtted on võimelised pakkuma jätkusuutlikke tooteid ja teenuseid, teenides kasumit ja samaaegselt arvestades keskkonnamõjudega kogu toote/teenuse elutsükli vältel. Töötuba on läbiviidud CIRCO disainimeetodist lähtuvalt. See on rahvusvaheliselt tunnustatud muutuse juhtimise tööriist, mille efektiivsust näitab see, et 70% CIRCO koolituse läbinutest viib koolituse käigus kavandatud äriideed ellu. CIRCO metoodika on kujundatud uute teenuste ja toodete arendamiseks, kuid sobib ka tänastes protsessides kadude vähendamist.
Töötuba viib läbi Teeme Ära SA tegevjuht, koolitaja Kadi Kenk.

Vaata juurde, millised on ringsed ärimudelid: https://www.youtube.com/watch?v=wNWLDrgB2cU&list=PLzpdeFEALVvVymC_p_QAbEQbKVH9vWe3v&index=2

ja mis on ringsed disainistrateegiad: https://www.youtube.com/watch?v=iB49ZGxad4Q&list=PLzpdeFEALVvVymC_p_QAbEQbKVH9vWe3v&index=3


Päevakava:

12:30 –13:00 Kogunemine, kohv

13:00-13:30 – EENA paneel – Kogemuslood roheettevõtte loomisel

13:30-16:00 – Töötuba “Ringsed ärimudelid – kuidas rakendada ringmajandust oma ettevõttes“ 


Koolitaja:

Kadi on Teeme Ära SA tegevjuht, Maaülikooli doktorant ringmajanduse valdkonnas, kogenud koolitaja (näiteks ringmajanduskoolitused ettevõtetele, ühiskondlike muutuste koolitaja), avalik kõneleja ja muutuste juht. Ta on osalenud aastaid rahvusvahelistes ringmajandust edendavate organisatsioonide töös, ja lõpetanud ühiskondlike muutuste juhtimise magistri eriala.

 


Rohkem infot ürituse ja Tartu Ettevõtlusnädala kohta: https://bit.ly/3QYXgAj
Registreeri end üritusele siin: https://bit.ly/3Lxvfin

Ringmajanduse üritust toetavad EIT Food, Tartu Biotehnoloogia Park, EENA BPW Estonia, Tartu linn