Eesti Teadusagentuur korraldab ettevõtjatele EIC Acceleratori seminari 22. septembril

Eesti Teadusagentuur korraldab ettevõtjatele EIC Acceleratori seminari 22. septembril kell 10 – 14. Ettekannetega esinevad ja küsimustele vastavad Heidi Kakko EIC Fondist, Silver Toomla EEN-ist, Margit Ilves ETAg-ist, oma kogemusi jagab Sirli Sipp Kulli BitaTec-ist.

EIC Accelerator on väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, sh start-up’idele suunatud toetuse ja omakapitaliinvesteeringu kombinatsioonist koosnev skeem raamprogrammis “Euroopa horisont”. Rahastatakse suure kasvupotentsiaaliga ettevõtete innovaatilisi ja kõrge riskiga tootearendusprojekte.

Üritusel on võimalik osaleda veebis ning võimalusel kohapeal Tallinnas (kuni 30 osalejat). Kohapeal osalemise eelduseks on tõend, mis kinnitab Covid-19 vaktsineerimiskuuri läbimist, läbipõdemist viimase kuue kuu jooksul või negatiivset testitulemust. Kohapeal testimist ei toimu. Kohapeal osalemise võimalus otsustatakse hiljemalt 20. septembril ja huvilisi teavitatakse e-posti teel. Kui huvilisi on rohkem kui 30, saab määravaks registreerimise järjekord.

Osalejatele on palve enne üritust tutvuda EIC tööprogrammi EIC Accelerator osaga (lk 31-45).

Registreerimine on avatud 17. septembrini, täpsema info ja ürituse kava leiad ETAg-i kodulehelt

EIC Accelerator seminar