Tartu Biotechnology Cluster

Tartu Biotechnology Cluster liidab üle 80 ettevõtte ja organisatsiooni ning on mõeldud eluteaduste ja biotehnoloogia valdkonna koostööks Tartu linna, Lõuna-Eesti ja Eesti tasandil.

Meie mission on olla abiks Eesti biotehnoloogia ettevõtetele

  • Viime kokku kohaliku tööstuse välispartneritega
  • Pakume osalemist konverentsidel, laatadel ja näitustel
  • Ühisturundus üritustel ja webinaridel

 

Oleme liikmed: ScanBalt Bioregion (https://scanbalt.org/), SUBMARINER võrgustik (https://www.submariner-network.eu/), Innovatiocuris võrgustik (http://innovatiocuris.com/), EIT Health RIS Hub võrgustik (https://www.eithealth.eu/), EstVCA (http://www.estvca.ee/).

Oleme partneriks Connected Health klastris (http://connectedhealth.ee/) ja sTARTUp Day (https://www.startupday.ee/) asutajaliige.

Viimased tegevused:

Toimus koostööseminar „Eesti terviseandmete ja geeniandmete kasutamine terviseteenuse efektiivsuse ja kvaliteedi parendamisel ning  ravimite ja meditsiinitehnoloogiate arendamisel – Kus me oleme ja kuidas edasi?“

(https://biopark.ee/uudised/pressiteade)

Esindasime ettevõtet SmartDO konverentsil BioAsia2019 (http://2019.bioasia.in/Startups_announcement.html?fbclid=IwAR0WWBDx7jVVVGy0ET_QSVz1kR8-9hdNkrGTnaf6F2BRfkF6JPOgxi9LEcw)

Webinar EU ja India ühisvõimalustest

(https://register.gotowebinar.com/register/3249394805608277505?utm_source=social%20media%20Scanbalt%26TBP%20marketing&utm_medium=online&utm_campaign=07marchwebinar&fbclid=IwAR0LPQ_hCxAZ3L3WXbR5cmYvAbkZ3b25b8e9aioguaj2oJfT2Q5kTsK0qbY)

Täpsem info:
e-post: