Töötoad ja konsultatsioonid eluteaduste ettevõtjatele ja teadlastele 28.-29. augustil 2018

28.-29. augustil 2018 viib eluteaduste valkonna tippkoolitaja Iordanis Arzimanoglou Tartus läbi 2 töötuba “Personaalmeditsiini olulisus kliinilises diagnostikas – personaalne diagnostika” ja “Kuidas finantseerida ja leida tuge oma ettevõttele leiutisest biotehnoloogia ettevõtteni”

Registreerimine on avatud kuni 21. augustini

Töötubade peamine teema on kuidas teaduse tulemuste baasil ettevõtteid luua. Kasutades onkoloogiat peamise näitena, kaetakse lai ring teemasid kliinilisest diagnostikast ja prognostikast, globaalsetest trendidest, vajaduste ja nõudluse leidmisest, partnerslussuhete loomisest ja arendamisest, tuues ka elulisi näiteid, turu ja sektorite ülevaateid, rahastusvõimaluste tutvustusi VKE-dele jms. Lisaks keskendutakse rahastusvõimaluste osas EIC|SME meetmele paari näite abil ning tutvustatakse teisi olulisi EC platvorme ja erarahastuse võimalusi.
 
AJAKAVA

28. august 2018 SPARK Demo keskus, Narva mnt 3, Tartu
10:00 – 11:30 töötuba “Personaalmeditsiini olulisus kliinilises diagnostikas – personaalne diagnostika”
12:30 – 14:00 töötuba: “Kuidas finantseerida ja leida tuge oma ettevõttele leiutisest biotehnoloogia ettevõtteni”
14:15 – 16:45 üks ühele konsultatsioonid ettevõtetele (u 45 minutes)

29. august 2018 Tartu Biotehnoloogia Park, Tiigi 61b, Tartu
09:00 – 12:00 kohtumine Tartu Biotehnoloogia Pargi inkubantidega
13:00 – 14:30 üks ühele konsultatsioonid ettevõtetele (u 45 minutes)
14:30 – 16:30 ettevõtete külastused

Esineja Iordanis Arzimanoglou on geneetilise diagnostika ja biomarkeeerimise ettevõtete vanemnõustajaja ning Euroopa Komisjoni poolt tunnustatud koolitaja. Huvi korral saab härra Arzimanoglou kogemuste kohta lugeda tema LinkedIn profiililt.

Osalema on oodatud kõik eluteaduste valdkonna teadlased ja ettevõtjad Eestist, et tutvuda uute trendide ja rahastamisvõimalustega.

Lisainformatsiooni saab küsida Tartu Teadupargi projektijuhi Ingrid Hundi () või Tartu Biotehnoloogia Pargi tegevjuhi Sven Parkeli () käest.

Töötubade läbiviimist rahastab EmpInno projekt, Interreg Baltimere Regiooni programmist.