Toidutehnoloogia investeerimis- ja partnerlusüritus Helsingis

Millal? Esmaspäev 12. november 2018 kell 15:00 – 18:00
 
Kus? Vertical, Maria01Lapinlahdenkatu 16, 00180 Helsinki, aadress kaardil

 

12. novembril korraldavad Tartu Biotehnoloogia Park ja FiBAN koostöös Vertical, Fazer, Paulig Incubator (PINC) ja EstBAN toidutehnoloogia investeerimis- ja partnerlusürituse Helsingis.

Tule tutvu ning vii ennast kurssi põnevate muutustega toidutehnoloogia valdkonnas. Ole varmas kuulama kõige isuäratavamaid vihjeid kogenud investoritelt ja saama osa kõige magusamatest investeerimisvõimalustest. Menüüs on teadmised, inspiratsioon ja ärikontaktid!

Toidutehnoloogia investeerimis- ja partnerlusüritus on ühtlasi ka esimene päev rahvusvahelise Business Angels Week sündmuste ahelas. Sul on võimalus seda alustada maitsvate teemade ja suurepärases seltskonnas, kohal on Saga Forss (business angel), Päivi Juolahti (Head of Fazer Lab), Marika King (Head of Paulig Incubator – PINC), Reidar Wasenius (Managing Director of FiBAN) – ja paljud teised valdkonnas tegutsevad professionaalid.

REGISTREERIMINE
Palun pange tähele, et ürituse osalejate arv on piiratud ning tegemist on eelkõige investoritele ja toidutehnoloogia professionaalidele mõeldud üritusega, seega kõik asjaosalised REGISTREERIGE SIIN. Teised asjast huvitatud, palun kontakteeruge heidi.tawast(at)fiban.org

ROHKEM INFOT
Heidi Tawast, Community Manager, FiBAN, heidi.tawast(at)fiban.org
Sven Parkel, Tegevjuht, Tartu Biotehnoloogia Park, sven(at)biopark.ee