Strategic B2B Sales koolitus

Connected Health logo

Connected Health ja IKT klaster koostöös korraldavad 26.-27. aprillil kell 9.00-17.00 Tallinna Teaduspark Tehnopol seminariruumis (Teaduspargi 6, Merkuur) rahvusvaheliselt tunnustatud Heiman Milleri metoodika alusel koolituse „Strateegiline B2B müük“.

Koolituse viib läbi Dan Donovan, kes on ettevõtja ja Heiman Milleri sertifitseeritud koolitaja. Danil on kogemust mitmete eri valdkondade ettevõtetest, sh the Royal Mint of Great Britain, Johnson & Johnson, Aon, The Mayor of London’s Foreign Investment Office, United Arab Shipping Company, Belden, Maersk and the Carphone Warehouse.

Koolitus aitab ettevõttel välja arendada oma müügiprotsessi ja tegevusplaani edukaks müügiks suurtele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kus müügiotsuseid teevad mitu inimest.

Koolitusel keskendutakse väga praktiliste harjutuste ja näidete varal sellele, kuidas leida õigeid kliente ja keskenduda just neile, kuidas leida endale toetajaid müügiotsuse tegemiseks klientettevõtte seest või tema partnerite hulgast, kuidas aru saada otsustajate motivatsioonist ning seda ära kasutada.

Miller Heimani strateegilise B2B müügi koolituse toovad Eestisse Connected Health ja IKT klastrid, sellest tulenevalt on koolitusel osalemine nende klastrite partneritele omaosalusega on 625€ osaleja kohta.  TBP BioMed inkubaatori, Tehnopoli ja ITLi liikmetele on osalustasu 695€+KM/in.  Teistele on osalustasu 1250 €+KM/in.

Palume registreeruda 5.aprilliks.