Mentorklubi õhtu

Kell 16.00 – 19.00
Koht: Atlantise konverentsikeskus, Narva mnt 2, Tartu, väike saal
Üritus on tasuta. Registreeri siin

Mentorklubi on Tartu Biotehnoloogia Pargi koostööprogramm, mille eesmärgiks on biotehnoloogia ja meditsiini start-upidele ning väikeettevõtjatele pakkuda võimalust suhelda kogenud valdkondlike ettevõtluskonsultantide ja – praktikutega. Lisaks uutele teadmistele on mentorklubis võimalik luua uusi kontakte ja laiendada koostöövõrgustikku.

Mentorklubi õhtul esitab valitud mentor vabas vormis esitluse ja annab auditooriumile aega kas individuaalselt või paaristööna moodustada vähemalt üks küsimus seoses tema tegevustega. Küsimuste esitamine ja neile vastuste saamine aitab kuulajatel paremini suunata klubiõhtu teema kulgu ning saada vastused kõige enam huvipakkuvamatele küsimustele. 

Sel korral astub üles Reproduktiivmeditsiini TAK AS-i arendusjuht Hardi Tamm

Hardi Tamm on töötanud müügi,- turundus- ja arendusjuhina nii müügi-, tootmis- kui ka teadusarendusettevõtetes. Kombinatsioon tugevatest analüütilistest oskustest koos avatud meele ning sooviga jõuda sihile on aidanud leida edukaid lahendusi nii müügi- ja turundustöös rahvusvahelistel turgudel, kui juhtides väiksemaid või suuremaid meeskondi ning projekte.

Viimased üheksa aastat on olnud seotud biotehnoloogia sektoriga, ettevõtetega Quattromed/Icosagen AS, Protobios OÜ, MTÜ Rakuravi ja Reproduktiivmeditsiini TAK AS. Biotehnoloogia sektor on Hardi sõnul õpetanud oskusi, kus edasiliikumiseks on lakkamatult vaja midagi juurde õppida, et kohaneda pidevalt muutuvate oludega.