Mentorklubi õhtu Tartu Biotehnoloogia Pargis

Neljapäeval, 2. märtsil algusega kell 15.00 toimub Tartu Biotehnoloogia Pargi III korruse seminariruumis mentorklubi õhtu, mis on suunatud eluteaduste valdkonna ettevõtetele ja nende töötajatele, teadus-arendusasutuste töötajatele, üliõpilastele jt. huvilistele.

Sel korral astub üles Tartu Ülikooli akadeemik ja Icosagen AS/ Icosagen Cell Factory OÜ asutaja Mart Ustav. Mart Ustavi peamiseks teadussuunaks on biomeditsiin, põhilisteks uurimissuundadeks papilloomviiruse uurimine. Ta on Teaduste Akadeemia liige ning on avaldanud üle 70 publikatsiooni. Lisaks akadeemilisele tööle on Mart Ustav ka edukas ettevõtja, kes üritab oma teadusliku teadmist kõrgtehnoloogilise ettevõtluse kaudu rahaks pöörata.

Mentorklubi aruteluring kestab kuni kella 17:00-ni. Seejärel on kohale tulnud ettevõtjatel ja huvilistel võimalus klubilises vormis väikese suupiste ja joogi saatel omavahel suhelda, kontakte ja kogemusi vahetada seni kuni juttu jätkub.

Osalemine on tasuta. 

Mentorklubi õhtul osalemiseks palume registreeruda soovitavalt 28. veebruariks, kas kodulehel https://biopark.ee/mentorklubi või e-posti aadressil ">piia@biopark.ee, et meil oleks võimalik hinnata kohale tulevate osavõtjate hulka. Kindlasti soovitame kirja panna ja edastada erinevaid küsimusi teid huvitavatel teemadel seoses ettevõtluse, eluteaduste ning Mart Ustavi personaalse teadustöö- või ettevõtluskogemusega. Teie küsimused võimaldavad esinejal  paremini valmistuda ning pakkuda osalejatele just seda, mida oodatakse.

Kuna ruumis suurusest tulenevalt on kohtade arv piiratud, siis palume registreeruda aegsasti! Võimalusel palume antud seminari kohta infot levitada ka potentsiaalsete huviliste seas!