Mentorklubi õhtu Erki Möldriga

14. aprill 2015, Kell 15.00 – 18.00
Koht: Tartu Biotehnoloogia Park, Tiigi 61B, III korrus

Üritus on tasuta. Registreeri siin 

Mentorklubi on Tartu Biotehnoloogia Pargi koostööprogramm, mille eesmärgiks on biotehnoloogia ja meditsiini start-upidele ning väikeettevõtjatele pakkuda võimalust suhelda kogenud valdkondlike ettevõtluskonsultantide ja – praktikutega. Lisaks uutele teadmistele on mentorklubis võimalik luua uusi kontakte ja laiendada koostöövõrgustikku.

Mentorklubi õhtul esitab valitud mentor vabas vormis esitluse ja annab auditooriumile aega kas individuaalselt või paaristööna moodustada vähemalt üks küsimus seoses tema tegevustega. Küsimuste esitamine ja neile vastuste saamine aitab kuulajatel paremini suunata klubiõhtu teema kulgu ning saada vastused kõige enam huvipakkuvamatele küsimustele.

Sel korral astub üles Erki Mölder.

Erki Mölder lõpetas 1997. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna investeerimise ja panganduse erialal. Ta omab pikaajalist kogemust biotehnoloogia ja meditsiini valdkonna ettevõtluses. Varasemalt on Erki juhtinud meditsiinilaborit Quattromed, MediCap Holding AS kontserni, töötanud juhatuse liikmena ettevõttes Nova Vita Kliinik ning ostudirektorina aktsiaseltsis Kalev. Alates 2014. aasta maist on Erki EAS-i nõukogu liige ning olnud mitmel korral Ajujahi žürii liige.