Mentorklubi õhtu Aleksander Tõnnissoniga

Neljapäeval, 1. juunil algusega kell 15.00 toimub Tartu Biotehnoloogia Pargi III korruse seminariruumis mentorklubi õhtu, mis on suunatud eluteaduste valdkonna ettevõtetele ja nende töötajatele, teadus-arendusasutuste töötajatele, üliõpilastele jt. huvilistele.

Sel korral astub üles Buildit kiirendi kaasasutaja ja tegevjuht Aleksander Tõnnisson, kes muuhulgas on töötanud Saksamaal  Münchenis ESG Elektroniksystem- und Logistik-GmbH -s, Tartu Lennuakadeemias ning Tartu Ülikoolis. Aleksander on lõpetanud Tartu Ülikooli infotehnoloogia eriala.

Mentorklubi aruteluring kestab kuni kella 17:00-ni. Seejärel on kohale tulnud ettevõtjatel ja huvilistel võimalus klubilises vormis väikese suupiste ja joogi saatel omavahel suhelda, kontakte ja kogemusi vahetada seni kuni juttu jätkub.

Osalemine on tasuta. 

Mentorklubi õhtul osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 31. maiks e-posti aadressil piia@biopark.ee, et meil oleks võimalik hinnata kohale tulevate osavõtjate hulka. Kindlasti soovitame kirja panna ja edastada erinevaid küsimusi teid huvitavatel teemadel seoses ettevõtluse, eluteaduste ning Aleksander Tõnnissoni personaalse teadustöö- või ettevõtluskogemusega. Teie küsimused võimaldavad esinejal  paremini valmistuda ning pakkuda osalejatele just seda, mida oodatakse.

Kuna ruumis suurusest tulenevalt on kohtade arv piiratud, siis palume registreeruda aegsasti! Võimalusel palume antud seminari kohta infot levitada ka potentsiaalsete huviliste seas!