Mentorklubi õhtu Indrek Tammeaid’iga

Logod_TBP ja TehPol ka

Neljapäeval, 10. märtsil 2016 algusega kell 16.00 toimub Tartu Biotehnoloogia Pargi III korruse seminariruumis mentorklubi õhtu, mis on suunatud Connected Health klastri liikmetele aga ka teistele eluteaduste valdkonna ettevõtetele ja nende töötajatele, teadus-arendusasutuste töötajatele, valdkonnaga seotud üliõpilastele jt. huvilistele.

Sel korral astub üles Indrek Tammeaid.

IMG_4094_töödeldud

Indrek Tammeaid lõpetas Tartu Ülikooli 1989. aastal magistrikraadiga geoloogia erialal ja 2001. aastal MBA kraadiga Helsingi Swedish School of Economics (HANKEN) Soomes. Aastatel 2001-2011 töötas Indrek Tammeaid Helsingi Ülikooli teadus- ja arendusosakonnas, viimased aastad ülikooli ettevõtlussuhete juhina. Aastal 2007 asutas ta innovatsioonijuhtimise ja nõustamisettevõtte Finsight, mille klientideks on nii suurkorporatsioonid, riskikapital kui ülikoolid ja mille omanikuks ta tänaseni on. Indrek Tammeaid on ka tervisetehnoloogia ettevõtete strateegilise konsultatsiooni ja M&A ettevõtte CMC Consulting Group partner Soomes ja Baltikumis. Alates 2013. aastast on Indrek Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni liige, nelja investeeringuga tervise-  ja biotehnoloogiate ettevõtetesse. Aastatel 2013-2015 töötas ta ka Tartu Ülikooli väliseksperdina innovatsiooni ja ettevõtlussuhete valdkonnas.

Mentorklubi aruteluring kestab kuni kella 19:00-ni. Seejärel on kohale tulnud ettevõtjatel ja huvilistel võimalus klubilises vormis väikese suupiste ja joogi saatel omavahel suhelda, kontakte ja kogemusi vahetada seni kuni juttu jätkub.

Osalemine on tasuta.

Mentorklubi õhtul osalemiseks  palume huvilistel registreeruda soovitavalt 7. märtsiks,  kas kodulehel https://biopark.ee/mentorklubi  või e-posti aadressil , et meil oleks võimalik hinnata kohale tulevate osavõtjate hulka. Kindlasti soovitame kirja panna ja edastada erinevaid küsimusi teid huvitavatel teemadel seoses ettevõtluse, biotehnoloogia ja meditsiini valdkonnaga ning Indrek Tammeaiu personaalse töö- ja ettevõtluskogemusega.

Kohtumiseni mentorklubis!

ConnectedHealth_cluster_logo