mentorklubi õhtu

Neljapäeval, 10. detsembril 2015 algusega kell 15.00 toimus Tartu Biotehnoloogia Pargi III korruse seminariruumis mentorklubi õhtu. Üritusel osalesid eluteaduste valdkonna ettevõtjad ja biotehnoloogia ettevõtete töötajad, teadus-arendusasutuste töötajad, valdkonnaga seotud üliõpilased jt. huvilised.

Sel korral astus üles dr. Andrus Tasa.

Andrus_profiil

Dr. Andrus Tasa (PhD mikrobioloogias) on Tartu Biotehnoloogia Pargi juhataja ning kuulub Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS nõukokku ning OÜ TBD-Biodiscovery juhatusse.

Aastatel 1998 – 2001 juhtis Andrus Tasa teadusarenduse osakonda Tartu Ülikoolis. Tema kohustuste hulka kuulusid toona nii teadusarenduse valdkonna haldus, innovatsioonjuhtimine, välissuhted, ülikooli intellektuaalomandi kaitse strateegia ning suurte arendusprojektide koostamine ja juhtimine (nagu näiteks Tartu Ülikooli IT-poliitika kujundamine ja teaduse populariseerimisprojektid – Ahhaa keskus jne). Ta on alates 2001. aastast olnud tegev ettevõtluses ning omab ja juhatab hetkel erinevaid ettevõtteid, mis tegutsevad kinnisvara, äriarendusalaste konsultatsioonide, biotehnoloogia, meditsiini ja keemia valdkonnas. Aastal 2001 sai alguse ka Tartu Biotehnoloogia Pargi rajamine – miks, kellega ja kuidas see kõik juhtus – sellele ja teistelegi küsimustele saab vastused juba mentorklubi õhtul.

Mentorklubi aruteluring kestab kuni kella 18:00-ni. Seejärel on kohale tulnud ettevõtjatel ja huvilistel võimalus klubilises vormis väikese suupiste ja joogi saatel omavahel suhelda, kontakte ja kogemusi vahetada seni kuni juttu jätkub.

Osalemine on tasuta.

Mentorklubi õhtul osalemiseks  palume huvilistel registreeruda soovitavalt 7. detsembriks, kas kodulehel https://biopark.ee/mentorklubi  või e-posti aadressil , et meil oleks võimalik hinnata kohale tulevate osavõtjate hulka. Kindlasti soovitame kirja panna ja edastada erinevaid küsimusi teid huvitavatel teemadel seoses ettevõtluse, biotehnoloogia ja meditsiini valdkonnaga ning Andrus Tasa personaalse töö- ja ettevõtluskogemusega.