Mentorklubi Lauri Kooritsaga

Kolmapäeval, 5. oktoobril 2016 algusega kell 16.00 toimub Tartu Biotehnoloogia Pargi III korruse seminariruumis Tartu ettevõtlusnädala raames Tartu Biotehnoloogia Pargi mentorklubiõhtu, mis on suunatud eluteaduste valdkonna ettevõtetele ja nende töötajatele, teadus-arendusasutuste töötajatele, valdkonnaga seotud üliõpilastele jt. huvilistele.

lauri

Sel korral astub üles Bioatlase tegevjuht Lauri Koorits. Lauri on lõpetanud Tartu Ülikooli, MSc. geneetikas. Lauri on olnud Bioatlas OÜ tegevjuht alates aastast 2008. Bioatlas on arenev biotehnoloogia ettevõte, mis pakub kvaliteetseid molekulaarbioloogia tooteid teadlastele, turustajatele ja OEM edasimüüjatele üle maailma. Lisaks oma põhitööle on Lauri Koorits ka väikeinvestor ja fitnessi entusiast.

 Mentorklubi aruteluring kestab kuni kella 18:00-ni. Seejärel on kohale tulnud ettevõtjatel ja huvilistel võimalus klubilises vormis väikese suupiste ja joogi saatel omavahel suhelda, kontakte ja kogemusi vahetada seni kuni juttu jätkub.

Osalemine on tasuta.

 Mentorklubi õhtul osalemiseks palume huvilistel registreeruda soovitavalt 3. oktoobriks, kas Tartu Linnavalitsus ettevõtluse osakonna kodulehel   või e-posti aadressil , et meil oleks võimalik hinnata kohale tulevate osavõtjate hulka. Kindlasti soovitame kirja panna ja edastada (e-posti aadressil ) erinevaid küsimusi teid huvitavatel teemadel seoses ettevõtluse, eluteaduste ning Lauri Kooritsa personaalse töö- ja ettevõtluskogemusega.

Toimumisaeg: 5. Oktoober 2016
Toimumiskoht: Tartu Biotehnoloogia Park, Tiigi 61B, III korruse seminariruum, Tartu
Kestus: 16- 19

Lisainfo: Piia Vettik-Leemet, Tartu Biotehnoloogia Park, ; 7 383 053