Kahepäevane EstLat BioBoost koolitusüritus Pärnus

30-31. augustil toimub Pärnus projekti EstLat BioBoost kahepäevane koolitusüritus Eesti ja Läti eluteaduste valdkonna ettevõtjatele ning teistele huvilistele, kel sooviks äriarendusoskuste lihvimine.

Inglisekeelsed koolitused toimuvad EstLat BioBoost projekti raames koostöös Biopargis käimasolevate projektidega ning koostööpartnerigega ja teemadeks on:

  1. Enim väljakutseid esitavad intellektuaalomandi küsimused biotehnoloogia ettevõtluses. Fookus on sinimajandusel, aga ka teiste eluteaduste valdkondade esindajad on oodatud, kuna teemasid käsitletakse üldisemalt ja probleemid uutele turgudele sisenemisel on sarnased. Antud koolitus toimub koostöös Interreg BSR programmi projektiga ALLIANCE (https://www.submariner-network.eu/pro…/balticbluebioalliance).
  2. Uutele välisturgude sisenemine koostöös Interreg Cenral-Baltic programmi projektiga (https://www.cbhealthaccess.eu/ )
  3. Koostöö ja rahastusvõimalused tervisetehnoloogiate valdkonnas koostöös EIT Health-ga ( https://www.eithealth.eu/)
  4. Pluss väga pühendunud ja personaalse lähenemisega koolitus ettevõtlusalaste oskuste treenimiseks, mida viib läbi meie projektipartner Gunars Kisis, S/B PRO Startup Studio-st (https://www.sciencebusiness.pro/).

 

Koolitusel osalemine on tasuta.

Koolitus toimub Strand SPA & Konverentsihotellis (A. H. Tammsaare pst 35, 80010 Pärnu).

 

Registreerimine toimub siin:
https://goo.gl/forms/elHSb4WVtTQq08Ct2

PS! Küsi lisa ka majutus- ning transpordivõimaluste kohta Mariannilt () või Tiinalt ().

Rohem infot BioBoosti facebooki lehel.

Projekti toetab Interreg Estonia-Latvia koostööprogramm 195 925 EURO ulatuses.

Projekti kontakt: Tiina Tasa
e-mail:
tel.: 7 383 053