Intellektuaalomandi koolitus biotehnoloogia ettevõtetele

30. augustil 2018.a. toimub Pärnus intellektuaalomandi alane koolitus biotehnoloogia ettevõtetele Tartu Biotehnoloogia Pargi kahe käimasoleva projekti koostöös – ALLIANCE ja EstLat BioBoost. Koolitust viib läbi Marius Kuningas.

Koolituse teemaks on enim väljakutseid esitavad intellektuaalomandi küsimused biotehnoloogia ettevõtluses. Fookus on sinimajandusel, aga ka teiste eluteaduste valdkondade esindajad on oodatud, kuna teemasid käsitletakse üldisemalt ja probleemid uutele turgudele sisenemisel on sarnased.

Marius Kuningas on töötanud üle 6 aasta Eesti Intellektuaalomandi ja Tehnoloogiasiirde Keskuse ja Patendiinfo Keskuse juhina. Alates 2005. aastast on ta töötanud erinevate raamprogrammidega alates 5 RP-st kuni hetkel käimasoleva H2020-ni. Samuti on Marius ellu aidanud viia mitmeid ELi struktuurifondidest rahastatavaid teadus- ja arendustegevuse ning tootearendusprojekte.

Pärast Tartu Ülikooli lõpetamist avaliku halduse erialal, töötas Marius poliitikaanalüütikuna poliitikauuringute keskuses PRAXIS. Hiljem on ta töötanud ka Tallinna Tehnikaülikooli teadurina ja lektorina. Mariuse kogemuste pagasisse kuulub veel  ekspordi-teenuste direktori ametikoht Eesti Kaubanduskojas.

Marius Kuningas’el on avaliku halduse magistrikraad. Lisaks eesti ja inglise keelele räägib ta ka soome ja vene keelt.

 

Koolitus toimub 30. augustil kell 10.00-13.00 Strand SPA & Konverentsihotellis (A. H. Tammsaare pst 35, 80010 Pärnu).

Tutvu ka teiste ürituse koolitusteemadega siin: https://biopark.ee/?post_type=events&p=2453

Koolitusel osalemine on tasuta.

Registreerimine toimub siin:
https://goo.gl/forms/elHSb4WVtTQq08Ct2

PS! Küsi lisa ka majutus- ning transpordivõimaluste kohta Mariannilt () või Tiinalt ().

Rohem infot ürituse ja EstLat BioBoost projekti kohta BioBoosti facebooki lehel ja ALLIANCE projekti kohta ALLIANCE kodulehel.

 

Projekti ALLIANCE toetab Interreg Baltic Sea Region koostööprogramm ERDF-ist 3,397,229.50 EURO ulatuses.

Projekti EstLat BioBoost toetab Interreg Estonia-Latvia koostööprogramm 195 925 EURO ulatuses.