HealthAccess seminar: market Access to India

Aeg: 08. september 2016 kl 14:00 – 16:15

Koht: Tartu Biotehnoloogia Park, Tiigi 61b, Tartu

Health access seminar

 

Neljapäeval, 8. septembril 2016.a. toimub Tartu Biotehnoloogia Pargi ja Tehnopoli poolt korraldatav programmi ja avanevaid turge tutvustav seminar. Programm koosneb nii turu tutvustamisest tervisetehnoloogia valdkonnas, kui iga ettevõtte individuaalsest nõustamisest, info hankimisest, võimalike partnerite leidmisest ja ärimissioonidest sihtturule. Oodatavaks tulemuseks on ettevõtte jõudmine esmase müügini sihtturul. Infopäeval on võimalik kohtuda Eesti ettevõtja Jaanus Pikaniga, kel on varasemaid kogemusi India turule sisenemisel ning kuulata Sachin Gauri (InnovatioCuris) ülevaadet India turu võimalustest.

Päevakava:

Päevakava:

14.00 Registration and coffee

14.30 Health Access opportunities for companies in India – Jaanus Pikani, consultant, Tartu Biotechnology Park

14.45 India market opportunities in digital health, medtech and biotech – via video presentation Sachin Gaur, director of operations in InnovatioCuris.

15.30 Estonian entrepreneur at India – Jaanus Pikani shares his experiences as entrepreneur at India.

16.00 Q&A session

16.15 End of the day

 

Palun registreerige e-maili teel: , hiljemalt 6. septembriks.

Osalemine on tasuta.

Rohkem infot India ja selle meditsiini sektori kohta leiad siit

CH Health Access projekt kestab 3 aastat, mille jooksul valitakse piirkonnast 17-22 ettevõtet iga turu jaoks, kes näevad ühte neist turgudest oma sihtturuna ning kelle toode ning meeskond on valmis turule tõsisemat sisenemist ette võtma. 2016. aasta esimeses kvartalis alustati Lõuna-Korea ning USA programmiga ning kaks järgmist turgu, India ja Uganda, alustavad tegevusi 2016 aasta kolmandas kvartalis.

CH Health Access projekti juhtpartneriks on Tallinna Teaduspark Tehnopol. Projekti partneriteks on Tartu Biotehnoloogia Park, Turku Science Park, Enixus Baltics Latvia ja Swedish Medtech klaster.

Projektist lähemalt siin

Külasta ka lehte cbhealthaccess.eu!

Projekti rahastab Central Baltic Interreg programm.

TBP          Tehnopol_logoRGB_NEW2