EIT Health Inspirational Talks: How to create a vibrant start-up community

Kas tegutsed ettevõtluse vallas ning tahad teada, kuidas 🩺tervishoiuvaldkonna startup-ökosüsteemi paremini toetada?
Tule osale EIT Health Inspirational Talks üritusel: How to create a vibrant start-up community!
Üritusel jagatakse kogemusi ja nõuandeid riskikapitali investeeringute, startuppide toetamise ja startup ökosüsteemi täiustamise kohta tervishoiuvaldkonnas.
 
 
Kuupäev ja kellaaeg: 13 juuni, 12:00-13:30 AM (EEST)
Esinejad:

Alexandre Mendes (Portugal)

Alexandre Mendes on peamiselt tunnustatud sellega, et ta on edukalt loonud digimajanduse koolid, ümberõppe programme ja aidanud edendada Portugali ettevõtlusmaastikku. Ta töötas mõne aasta Startup Braga tegevdirektorina, konsulteeris omavalitsusi, ettevõtteid ja idufirmasid ettevõtluse, tööturu ja äriökosüsteemide teemadel. Pärast DTx-Colabi digitaalse ümberkujundamise tegevdirektorina töötamist otsustas täielikult keskenduda Venture Studio of Subvisual laiendamisele ettevõtmiste juhina.

Tamas Szeker (Hispaania)

Tamas on Barcelonas tegutsev rahvusvahelise äriarenduse strateeg ja idufirmade entusiast, kes on kirglik koostööd muutvate ettevõtetega ja aidata neil kujundada paremat tulevikku. Ta on globaalse innovatsiooniplatvormi iScale Hub kaasasutaja ja ärikasvu partner, hõlbustades ambitsioonikate mastaapsete ettevõtete rahvusvahelist laienemist, raha kogumist ja äriarendustegevust kogu maailmas. Oma senise karjääri jooksul on Tamas elanud ja õppinud tundma erinevaid ettevõtluse parimaid praktikaid ja kultuurilisi vaatenurki kuues erinevas riigis kolmel kontinendil, avastanud Barcelona ökosüsteemi tugevusi ja konkurentsivõimet ning toetanud mitmete start-up’ide, kiirendite, riskikapitaliettevõtete kasvu, ja innovatsioonikonsultatsioonifirmad. Tal on magistrikraad äriarenduse alal ning ta on ka Lõuna-Euroopa Startup Awardsi auhinnatud saadik ning Levels Up Venturesi ja TEDxBarcelona liige.

Yoav Fischer (Iisrael)

Yoav Fisher on Iisraeli juhtiva tervishoiuinnovatsiooni ökosüsteemi HealthIL-i tehnoloogilise innovatsiooni juht. HealthIL-i osana teeb Yoav koostööd kõigi Iisraeli juhtivate sidusrühmadega, sealhulgas valitsusasutused, tervishoiusüsteemid, suuremad hargmaised ettevõtted ja idufirmad, et leida terviklik ja väljakutsekeskne lähenemine tehnoloogiliste lahenduste integreerimisele tervishoius. Enne HealhtIL-iga liitumist töötas Yoav riskikapitali alal ühes Iisraeli juhtivas tervisele keskendunud investeerimisüksuses. Yoavil on Tel Avivi ülikooli majandusteaduse magistrikraad.