Annette Krameri meistriklass Mõju saavutamise kunst

ch logo

IKT, Connected Health ja Kaitsetöötuse klaster koostöös korraldavad 15. märtsil  kell 9.30-12.00 Ülemiste City Zappi seminariruumis (Lõõtsa 6, II korrus) rahvusvaheliselt tunnustatud koolitaja Annette Krameri meistriklassi „Mõju saavutamise kunst  – kuidas rääkida oma lugu kliendile huvipakkuvalt ja talle arusaadavas keeles“.

Meistriklassis keskendutakse väga praktiliste harjutuste ja näidete varal sellele, kuidas luua esmaseid suhteid  kliendiga väljaspool koduturgu. Annette aitab mõista kuidas kuulab teid rahvusvaheline klient ning mida on vaja selleks, et olla mõistetav, kuidas kohandada oma kommunikatsiooni lähtuvalt kliendist nii, et oleks kindlustatud sõnumi kohale jõudmine ja annab näpunäiteid, kuidas kiireid ning mõjuvaid esitlusi teha .

 Vaata lisaks: http://www.annettekramer.co.uk/  ja loeAnnette Eestis käigu kohta koos osalejate muljetega.

Annette Krameri toovad Eestisse IKT, Connected Health ja Kaitsetööstuse klastrid, sellest tulenevalt on meistriklassis osalemine nende klastrite partneritele eriti soodne – omaosalus on 70€ +KM osaleja kohta.  ITLi, Tehnopoli ja EKTLi liikmetele on osalustasu 90€+KM/in.  Teistele on osalustasu 150€ +KM /in.

Registreerumine: 1.märtsini.